Založ si blog

Len načri Fico potom hlboko do vrecka ale daj aj nám

Vlastne všetko dobre dopadlo..

Schváli sa Euroval a k moci sa dostane Fico – ideálna kombinácia trošičku si zašantiť, zažúrovať ako by povedal Sulík..)

Čas splniť nereálne populistické sľuby pre ľudí.  Nielen sponzorské vrecká plniť, je čas, trošičku dopriať aj nám..

Nech si dôchodca konečne vystrie opálený chrbát a biele brucho od motyky a políčka na ktorom pestuje zeleninku, nech si vydýchne pri poháriku 52%nej Bošáckej slivovice, z kubánskeho dútnička si potiahne .. Nech si dopraje operku trebárs z Rakúska, pracovitú, obetavú.. A nejaka tá cestička okolo sveta na sklonku života je zaslúžený dar.. Čiže sumár sumárov minimálny dôchodok od tých.. plus mínus 2.500 Euro, to by šlo nie?

A kto si zaslúži viac ako ľud pospolitý, pracujúci fyzicky, ktorým nikdy nezmäkla dlaň z ťažkej práce? Robotníci, remeselníci, poľnohospodári? Je čas oceniť prácu, bez ktorej by sme darmo ťukali do super kompu v značkých džínach pretože by sme pošli od hladu…  A títo trpia najviac…Čo takto pridať najviac tejto skupine, kde je najviac ľavicových  najviac voličov? Ktorí hrdlačia za minimálnu mzdu celý život? Čo takto ich obťažkať bohatstvom ako obťažkávaš seba, svojich sponzorov a nohsledov? Nebudeme trocháriť, že? Navrhujem 5.000 Euro netnet minimálnu mzdu!

A čo chudáci nezamestnaní, tí ktorí si nemôžu nájsť prácu, pretože majú vysoký vek, práce v regióne niet, lebo aj tie sociálne podničky, ktoré strovili do posledného centu dotáciu ti závideli? Nedajme im viac biedy trieť, môj plachý návrh je 2.000 Euro.

A naši rómski spluobčania? Biedaci, ktorí sú proste geneticky íní a ľúbia sa smiať, tancovať, spievať, radovať sa z každého nového rána, telesne či inak? Na tých by sme zabudli? Navrhujem vzorku cca 200.000 poslať do Bruselu, nech nám ukážu, ako na asimiláciu rómov a tým ostatným, takú tisícočku mesačne, to by šlo nie?

Nezabudnime na našu početnú skupinku úradnikov, čo dennodenne makajú aj hodinku a sú silnou voličskou Róbertovou základňou… Tak komu inému keď nie im???? Veď nie všetci z armády 400 tis. kusov sa dostane k nákupu hlavičkového papiera za 1 Euro/ks.. Tým by sme nedali???!!  Minimálna mzda 5.000 Euro ani o cent menej!!

A naši vojaci a policajti???? Čo dennodenne  nasadzujú životy, aby sme my mohli večer čo večer v bezpečí hlávku do vankúšov ukladať?? Tým nie?? Určite áno!! Okrem platu 5.000 Euro odchod do dôchodku ako 25 roční s minimálnym dôchodkom 2.500 Euro!

A nezabudnime na našu  nedocenenú sudcovsku elitu, ktorí deň čo deň sa súkajú do talárov, aby odsúdili tých posledných 20 zločincov, ktorým sa darí unikať tvrdej ruke zákona. To by bola kardinálna chyba nedať im. 10.000 Euro mesačne …A keď spoja sily, určite si vysúdia hádam aj skromných 20.000 Euro..

A samozrejme Učiteľom!! Kto sa ma dívať, ako chodia vo vyťahaných svetroch a tesilových nohaviciach, v ktorých ešte vešali zástavky na znak sovietsko-československého priateľstva? Tí ktorí nám vychovávajú našu omladinu? Tí ktorí sa finančným postavením dostali do suterénu spoločnosti? Tu rozhodne sa nebudem oštiepkovať, tu určite nie. 15.000 Euro/mesačne a bez debaty poprosím! 

Lekári a ďalší a ďalší na ktorých som zabudol.. Tým všetkým minimálne o 10-20 násobok ich doterajšj almužny…

Nastupuje predsa ľavica a v spojení s Eurovalom to nie je až také nereálne… Solidarnošť, to je heslo únie.. Dnes my Vám, nabudúce oni nám..

Som nabitý entuziazmom a nadšením v budúcnosť, ktorá mňa a moje deti čaká.. 10.3. a mesiac po tom, príde prvá vysoká výplata a raj na zemi..)

Konečne si kúpim normálnu 2 týťdňovú dovolenku pri mori all inclusive a nie víkendík v Dolnej Strede v zľavedňa..

A v reštaurácii si dám konečne okrem piva, ktoré skrz financií glgám hodinu aj whisky, ktoré neľúbim a k tomu ustrice, ktoré tiež nemusím.. Len tak.. Z rozopaše..

Tak veľa zdaru do prvej ozajstnej výplaty 10.4.2012..)

 

PS: Dôchodcovia, nebojte sa čo bude po Vás keď tu nebudete – verím, že Róbert ruka v ruke  s Eurovalom Vám bude ďalších 10-12 rôčkov posielať dôchodky..)

Prečo zajtra (25. 11. 2014) sa zúčastním na Pochode proti korupcii.

24.11.2014

1. Finančný rozmer Korupcia je vo výške 1 miliardy za rok. Ak to prerátam na moju 4 člennú rodinu, zmizne nám ročne z peňaženky cca 200 €. To máme 100 rožkov, 20 masiel, 20 pív, 5 kg hovädzej viac »

Asi ako vyzeral prejav pred rozpočtom na rok 2015.

16.10.2014

Tak Vás tu všetkých dnes vítam, skôr ako sa pustíme do práce, dovoľte krátky úvod. Väčšina z nás, ako tu sedíme, netuší ako sa pracuje inak ako vlastnou hlavou, netuší čo je to žiť viac »

Poistenci Dôvery, prekazte prosím megakšeft politikovi a jeho sponzorovi.

04.11.2012

A vráťte sa do VšZP. Úvodom by som chcel povedať, že súhlasím s Ficom v jednom. Súkromné poisťovne si nemajú čo vytvárať zisk z peňazí, ktoré my musíme povinne odvádzať. Ak MUSÍME, viac »

počasie, poľadovica, zima

Bratislava zriaďuje pre chodníkovú novelu horúcu linku

19.12.2018 14:09

Verejnosť môže prostredníctvom nej nahlasovať kritické úseky, ktoré sú neodrhnuté či zľadovatené.

Európsky súdny dvor

Európsky súdny dvor rozhodol proti Grécku v prípade islamského práva šaría

19.12.2018 14:00

Vdova po mužovi sa v roku 2014 odvolala na európskom súde, keďže po rozhodnutí gréckeho súdu prišla o tri štvrtiny svojho dedičstva.

sklárska škola, lednické rovne

Lednické Rovne prídu o školskú ikonu

19.12.2018 14:00

Takmer sedemdesiatročnú tradíciu mala Stredná odborná škola sklárska v Lednických Rovniach. Dlhé roky sa spájala so sklárňou, ktorá vychovala množstvo úspešných sklárov. Teraz končí.

Belgicko, Charles Michel

Po rezignácii premiéra sa belgická vládna strana vyslovila proti predčasným voľbám

19.12.2018 13:42

Najbližšie parlamentné voľby v Belgicku sa majú konať v máji budúceho roku.

peter333

"Radšej budem nenávidený za to, čo som, ako milovaný za to, čo nie som" - André Gidea

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 63555x
Priemerná čítanosť článkov: 1926x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy